8 tipů na dárky pro naše mužské polovičky

Vymyslet pro druhého dárek tak, aby z něj měl radost, dá většinou dost práce. Ale vymyslet dárek pro muže je pro mě fuška asi největší . Mnohem obtížnější, než vybrat dárek třeba mamce, kamarádce nebo ségře.
Zamyslela jsem se, co by tomu mému muži mohlo udělat radost a mám pár tipů.  Podělím se s nimi a  snad by se nějaký dárek mohl líbit i tomu vašemu muži.

darky,muzi,tipy,co dat,chlapi,koupit


1. Jak se říká, že ženu květinou neurazíš, tak žádného chlapa neurazí láhev dobrého pití (znám i pár vyjímek, ale většina to dokáže ocenit). Já bych pro toho svého vybrala kvalitní rum.


muz,tip na darek,alkohol, rum, kvalitni,alkohol.cz


2. Nejlepší dárky jsou podle mě zážitky!  Ne věci, ale chvíle, na které si bude pamatovat hodně dlouho, ne-li do konce života. Ten můj chlap takové věci nemá moc rád, prý nemá rád překvapení a věci, které nemůže naplánovat. Já si myslím, že i možná rád má, ale vždycky nejdříve hrozně brblá, potom se smíří se situací  a pak si to užívá (doufám).
Takže něco vymyslete sami nebo se nechte inspirovat. Buď nějakým adrenalinovým zážitkem, naplánujte výlet, zaplaťte mu kurz něčeho, co chtěl vždycky vyzkoušet, pozvěte ho na večeři apod.
Adrenalinovým zážitkem bych toho svého muže asi moc nepotěšila, ale třeba víkendový pobyt na horách by neodmítl.

muz,tip na darek,zazitek,adrenalin, pobyt, cestovani,hotely.cz

3. Cokoliv z army shopu... teda tohle asi není tip pro všechny chlapy, ale mému bych se tím zavděčila. Tedy opravuji se… ne cokoliv, ale vybrat něco z jeho 41277 položkového,  předem pečlivě vybraného seznamu.
K mé smůle ho nemám k dispozici… to ale jen zatím… !:-) Doufám, že ho brzo získám a budu tím mít vystaráno na X dalších dárkových příležitostí.
muz,tip na darek,army,shop,vybaveni

4. Out-door vybavení – myslím, že pro alespoň trochu sportovně založeného chlapa v této oblasti netrefíte vedle. Ať je to třeba výbava na hory nebo na vodu, tak se mu určitě něco hodit bude.

muz,tip na darek,outdoor, sportovni,vybaveni, affekt.cz
5. Dobrým dárkem pro mého muže by byla určitě i “přednabitá” karta do jeho oblíbeného antikvariátu… škoda, že něco takového asi neexistuje. Každopádně, pokud je vášnivý sběratel, vy víte, po čem v této oblasti jeho srdce prahne a kde to pořídit, tak máte vyhráno.

muz,tip na darek,sberatelstvi, antikvariat, konicek, hobby
6. Každý správný muž má u sebe nůž. Tuto větu jsem už slyšela od NĚJ mnohokrát. Fakt, že ten můj muž ho s sebou nosí pořád, nám už mnohokrát pomohl. Byla tu sice tendence, abych nůž nosila s sebou taky, ale s tím u mě neuspěl. Nechci polemizovat, která značka je nejlepší, ale pravdou je, že třeba Victorinox  nožem nic nezkazíte a vydrží mu navěky.

muz,tip na darek,nuz


7. Dobrý dárek jsou určitě kvalitní hodinky. U mého chlapa vyhrávají Casia G-Shock, to ale samozřejmě záleží na vkusu každého soudruha.


muz,tip na darek,hodinky,kvalitni,helveti.cz

8. Vzhledem k tomu, že jsem před časem měla možnost otestovat funkční prádlo (vlastně ho pořád testuji i dále a moc se mi osvědčuje), tak bych neváhala i s koupí pánské verze trika, případně kalhot. Určitě by ho ten můj také využil.

muz,tip na darek,funkcni,pradlo, tricko,scutumwear.czPokud máte i vy nějaké tipy, tak mi je klidně napište do komentářů.
 Ráda se inspiruju 🙂Zdroj fotek: Pixabay.com, Freepik.com, weby e-shopů

0 komentářů: „8 tipů na dárky pro naše mužské polovičky

Napsat komentář