talíř, podnos, etážový,servírovací, DIY, jak vyrobit

Etažér na dobroty… DIY

Líbí se vám etažér- talíř na dobroty, ale nenašli jste v obchodě, co by se vám zalíbilo? Případně se vám nezalíbila cena za tento kousek nádobí? Žádný neřešitelný problém… tak si ho vyrobíme, že?

Je to jednoduché a svému účelu to poslouží víc než dobře. Navíc budete mít radost, že jste si ho udělali sami. Konkrétně na tomto talíři se servíroval náš svatební medovník.

Co budete potřebovat?
Není toho mnoho.

2 velké talíře, 1 sklenička a dobré lepidlo (já použila transparentní Patex na sklo a jiné materiály). 

Fantazii se meze nekladou… talíře mohou být jakékoliv, stejně jako spojovací element použijte třeba nějaký hezký hrníček. Záleží, k jakému účelu budete podnos používat. Já jsem vybrala skleněné, retro, broušené talíře a skleničku (jéé takové skleničky jsme taky kdysi měli, jsem slyšela na svatbě… Jo měli, však my taky a jedli jsme z nich zmrzku :-)).
Je to tak jednoduché, že postup není potřeba snad ani psát… ale tak pro pořádek . 🙂
Talíře i skleničku dobře umyjte (nesmí být mastné, aby lepidlo dobře chytlo, Jar nebo jiný mycí přípravek to jistí). Na spodní talíř přilepíme obrácenou sklenici a na stopku skleničky pak další talíř. Je důležité použít dobré lepidlo. Patex nezklamal a drží skvěle. Zatížíme a necháme do dalšího dne schnout. A to je vše… právě jste si vyrobili originální, etážový talíř!
etážový, talíř,podnos, tác, DIY, jak vyrobit, etažér
talíř, podnos, etážový,DIY, jak vyrobit
 
 

Podnos se vám určitě povedl a můžete na něj směle servírovat  chlebíčky, cukroví, dortíčky… na co máte zrovna chuť.

4 komentáře: „Etažér na dobroty… DIY

  1. Párkrát jsem po etažéru (netušila jsem, že se to takto jmenuje) koukala, ale vždy jsem usoudila, že bych jej zřejmě nevyužívala dostatečně, a tak jsem si jej nepořídila:) Ale je to super DIY návod!

    1. Děkuji za komentář. No popravdě, já jsem ho zatím použila taky jen na naší svatbě. 🙂 Snad pro něho najdu ještě využití.

Napsat komentář