TRX v akci

workout, TRX, cviceni, fit,venku,hriste
V sobotu počasí nestálo v Brně za moc, ale v neděli se to naštěstí zlepšilo a tak nastal konečně čas zkusit naše nové TRX v akci 🙂 A bylo to parádní…. nic se nevyrovná cvičení venku, na čerstvém vzduchu, když je krásně a teplo (ale ne zas tak moc), stromy kvetou a příroda se zelená… a vůbec nevadí, že to je v parku v městě na workout hřišti.

Co je to vůbec workout ? Je to cvičení s vlastní vahou, kombinace posilovaní s trochou  akrobacie a gymnastickými prvky. Cvičí se většinu na workout hřištích, které jsou už ve většině měst (pokud ne, tak nevadí, dá se cvičit fakt skoro všude, kde najdete nějakou hrazdu, bradlo apod.) Nic jiného vlastně nepotřebujete. Jako základ jsou shyby a kliky na bradlech, dřepy a jejich různé variace, kdy od těch nejlehčích postupujete k těm náročnějším prvkům. Já jsem zatím na začátku, ale Ondřej si to už frčí pěkně 🙂

Musím říct, že výroba TRX byl opravdu skvělý nápad a workout zase dostal pro nás úplně nový směr! Přejeme si, ať je takových dní letos (a nejen letos), co nejvíc!

workout, TRX, cviceni, fit,venku,hriste

A protože chceme, aby těchto hřišť vzniklo co nejvíc a bydlíme v Brně blízko Lužáneckého parku (co by šutrem dohodil), tak určitě chceme, aby vzniklo workout hřiště taky tam… a  podporujeme to !!

Pokud byste si to taky přáli, tak tento projekt, prosím, taky podpořte, každý hlas se počítá : www.damenavas.brno.cz/projekt/?id=302

workout, TRX, cviceni, fit,venku,hriste

Někdy příště přibude i pár workout cviků a cviků na TRX, tak blog určitě sledujte 🙂
Děkujeme a cvičení ZDAR!Další články, které by vás mohly zajímat:
TRX – jak je vyrobit
Kangoo jumps – nejzábavnější cardio!
Banánovo – datlová fit buchta

Napsat komentář