Když to miluješ, není co řešit

fit, workout, fitness, life,cviceni,be fit, heathy

Oba rádi sportujeme. Pro mě to je poslední dobou kůň číslo jedna a Ondráš mě k tomu vlastně svým způsobem motivuje. Je to fajn mít parťáka nejen do života, ale i pro sport.  Prostě když ho/to miluješ, není co řešit!
Je teplo a tak cvičíme rádi hlavně venku.  Chodíme oba příležitostně běhat (O. vymyslel, že budeme běhat do schodů, tak občas jdeme), já na in-liny, kolo, turistikou taky nepohrdneme a hlavně chodíme spolu na workoutové hřiště, zacvičit si ven (napráším vám, že teda já chodím častěji, ale zase potřebuju víc  trénovat než on, to zas jo 😊) 

Zjistila jsem, že mě cvičení venku baví daleko více než ve fitku nebo doma, ale je jasné, že kombinace obojího je asi nejlepší. Ondráš to má trochu jinak (že posilovna mu prý dá víc), počasí se ale neptá a je potřeba ho využít.
Okolo bydliště máme pár  míst, kam si jít zacvičit nebo zaběhat. Bydlíme sice v centru Brna, takže možností není tolik, jako když jsem bydlela na okraji Brna, ale nestěžujeme si – kdo chce, tak si místo vždycky najde.

Nejoblíbenější samozřejmě nebudu zveřejňovat (kdyby to náhodou nějakého stejně postiženého Brňáka zajímalo), protože jsme rádi, že tam zatím chodí méně lidí a podaří se nám tam být občas i sami.

Je to malé workoutové hřiště s hrazdou, pár pneumatikami a několika cihlami, ale pro naše účely stačí. Já si ještě nosím posilovací gumy a TRX a s vlastní váhou + s tím skromným venkovním vybavením  procvičím všechny partie.
fit, workout, fitness, life,cviceni,be fit, heathy

Work-out má několik nevyvratitelných výhod. Nejenom, že jste venku, zdarma, bez dalších X lidí okolo. Taky pozoruju, jak mi při tomto cvičení narůstá síla, vytrvalost a snad i formuje tělo tak, jak bych ideálně chtěla (tzn. že je stále co zlepšovat a na čem makat).
Před nedávnem jsem si říkala, že určité věci jsou pro mě prostě nemožné (třeba přítahy k hrazdě).Teď vidím, že to už dokážu a zlepšuju se a to je ta moje motivace. Časem bude stále méně a méně věcí pro mě nemožných! 😄

fit, workout, fitness, life,cviceni,be fit, heathyCvik, který nenávidím, ale pro jeho účinnost ho pokaždé dělám, je obyčejný plank. Vydržím max. 2 minuty, ale to už ho proklínám, jak se dá. Můj cíl je čas zvyšovat, se 3 minutami bych byla zatím spokojená.
Kolik dáte vy?😉

fit, workout, fitness, life,cviceni,be fit, heathy


Velká škoda, že nám pomalu tato doba work-outu ustává, ale tak nevadí, vše má svůj čas a za chvíli zpět zas zabřednete to zdí posiloven. ALE… přihlásila jsem se do Krav Maga (pro ty dny, kdy zas bude venku nevlídno… a dost od toho očekávám… tak uvidím!)


fit, workout, fitness, life,cviceni,be fit, heathy

Jaké máte na podzim plány/cíle vy?

Napsat komentář