Načepuj si svou vůni

totap,parfem,vune,inspirovano,parfumerie,aletrnativni
Dnešní článek je takový dámský a je o jednom malém, ale (pro mě) unikátním obchůdku v Brně… konkrétně o prodejně čepovaných  parfémů s názvem To Tap.  Napsat o něm mě napadlo po jeho návštěvě díky jejich moc sympatickému přístupu k zákazníkům, který mě opravdu nadchnul, zatím se bohužel s ním nepotkávám často a moc chválím. A taky kvůli tomu, že mám moc ráda parfémy.


Třeba to máte taky tak a pokud nebazírujete na zvučných jménech parfémů a krásných flakóncích a jste z Brna, tak tuto prodejnu navštivte… garantuji, že si vyberete a budete spokojeni.

Interiér prodejny je jednoduchý, obsluha moc příjemná, usměvavá, trpělivá a poradí – napadá mě, že u nich opravdu platí rčení “Můj zákazník, můj pán”.
 Parfémy jsou zavěšeny na zdech ve flakónech v průhledných nádobách s kamínky – červenými pro dámské a modrými pro pánské vůně, každá má své jméno a popis z čeho se skládá. Vůně jsou inspirovány známými parfémy, abyste se lépe vyznali… v tomto případě ale nechci použít slovo napodobeniny parfémů… voní sice dle mého stejně jako parfémy, k nimž jsou připodobňovány, ale jak mi bylo sděleno, u vůně lze patentovat pouze jméno a flakón, ale ne složení vůní…
Nejsou to prostě takové ty fejkové parfémy, které za chvíli nevoní vůbec nebo se rozloží do nesnesitelného smradu. 🙂
totap,parfem,vune,inspirovano,parfumerie,aletrnativni
zdroj:www.totap,cz
Opravdu můžu říct, že voní na 99% stejně jako ty věhlasné (a o mnoho dražší) vůně. Mě osobně nezáleží moc na flakónu ani na tom, jak se ta vůně jmenuje a od koho je,  ale na tom, jak voní a jak dlouho to na mě vydrží vonět a v tom u mě vůně z To Tap obstály na jedničku.
Jak jsem už zmínila, tak obsluhu hodnotím opravdu kladně, ve všem mi pomohli, nebyl problém očichat vůní, kolik jsem chtěla, byli moc ochotní, usměvaví a milí, poradili, dokonce mi nabídli, ať se navoním, popřemýšlím a případně se vrátím, což se mi v normálních parfumériích moc nestává. Měla jsem opravdu pocit, že tam jsou pro mě a záleží jim, ať jsem spokojená 🙂
Já jsem si na zkoušku koupila 3 vůně a protože jsem člověk nerozhodný a mám ráda změnu, tak zatím v 10 ml množství, ale už teď vím, že až mi dojdou půjdu pro větší balení nebo zase vyzkouším nějaké jiné.
Pořídila jsem si po dlouhém výběru tyto:
Etray – inspirováno vůní Thierry Mugler, Alien Eau Extraordinaire
Mold –  inspirováno vůní Burberry, My Burberry
Cannes –  inspirováno vůní Chanel, Chance
Všechny vzorky mají výdrž hodně slušnou, voní hezky a troufám si říct, že od inspirovaných vůní jsou těžko rozeznatelné. Spokojená jsem velice.
Můžete si koupit 10 ml na zkoušku nebo 30 a 50 ml, pokud jste si jistí… ceny jsou lidové (149,- Kč, 349,- Kč nebo 399,- Kč). Můžete si vybrat malý flakónek do kabelky v různých barvách nebo takový jablíčkový jako na fotce, ve větším balení je flakón jednoduchý s možností výběru samolepky a v dárkové, papírové krabičce. Pokud chcete parfém dát jako dárek a nejste si jisti, tak není nic jednoduššího než koupit dárkový poukaz, ať si dotyčná/dotyčný sám vybere.
totap,parfem,vune,inspirovano,parfumerie,aletrnativni
zdroj:www.totap.cz
Podtrženo, sečteno jsem spokojená a určitě se tam budu ráda vracet.  Pokud máte rádi parfémy, chcete udělat radost sobě nebo někomu blízkému a budete mít cestu kolem OC Omega v Brně, tak se tam zastavte, objednat si můžete také online zde.
PS:tento článek není reklamní :-), jen bych vám ráda předala svoji zkušenost a když jsem spokojená, tak ráda doporučím dále.
Pokud do parfumérie zavítáte nebo si něco objednáte,
 tak mi dejte vědět, jak jste byli spokojeni 🙂

Další články, které by vás mohly zajímat:
Okolo Prýglu cestička…
Cestovní, kosmetický organizér
Co od dneška nosím v kabelce…?

Napsat komentář